Cea mai dură reacție după Buzău - UTA: ”O dezamăgire cruntă”. Nici arbitrul nu a scăpat: ”Minutele de prelungire trecuseră”

Cea mai dură reacție după Buzău - UTA: ”O dezamăgire cruntă”. Nici arbitrul nu a scăpat: ”Minutele de prelungire trecuseră”

Cea mai dură reacție după Buzău - UTA: ”O dezamăgire cruntă”. Nici arbitrul nu a scăpat: ”Minutele de prelungire trecuseră”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport