Gigi Becali, după Rapid - FCSB: ”Ăsta nu e 11 metri? Atunci sunt eu idiot”. Replică din studio: ”Nu vă contrazic”

Gigi Becali, după Rapid - FCSB: ”Ăsta nu e 11 metri? Atunci sunt eu idiot”. Replică din studio: ”Nu vă contrazic”

Gigi Becali, după Rapid - FCSB: ”Ăsta nu e 11 metri? Atunci sunt eu idiot”. Replică din studio: ”Nu vă contrazic”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport