"Am primit zeci de mesaje de la Gigi Becali. M-am enervat și am ripostat!" Edi Iordănescu rupe tăcerea după plecarea de la FCSB

"Am primit zeci de mesaje de la Gigi Becali. M-am enervat și am ripostat!" Edi Iordănescu rupe tăcerea după plecarea de la FCSB

Edi Iordănescu și-a reziliat azi contractul cu FCSB, după 3 luni pe banca echipei.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport