"Regret deja că am renunțat!" Prima reacție a lui Valentino Rossi după ce s-a retras

"Regret deja că am renunțat!" Prima reacție a lui Valentino Rossi după ce s-a retras

Pilotul italian Valentino Rossi a spus adio curselor de MotoGP după Marele Premiu al Valenciei, care a încheiat sezonul în Campionatul Mondial de motociclism viteză, dar era bucuros că a obţinut locul 10, după cea mai bună cursă a sa din acest an.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport