"Am meritat victoria". Julian Nagelsmann, după ce a eliminat-o pe PSG din Champions League

"Am meritat victoria". Julian Nagelsmann, după ce a eliminat-o pe PSG din Champions League

"Am meritat victoria". Julian Nagelsmann, după ce a eliminat-o pe PSG din Champions League


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport