O rugbistă din naționala Angliei spune că a fost plasată în comă, deși nu trebuia: "Nu puteam merge sau vorbi"

O rugbistă din naționala Angliei spune că a fost plasată în comă, deși nu trebuia: "Nu puteam merge sau vorbi"

O rugbistă din naționala Angliei spune că a fost plasată în comă, deși nu trebuia: "Nu puteam merge sau vorbi"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport