Șocul de care a avut parte Elena Udrea după ce a mers cu fetița ei în vacanță, în Mamaia: ”Ferească Dumnezeu! Ce ați făcut?!”

Șocul de care a avut parte Elena Udrea după ce a mers cu fetița ei în vacanță, în Mamaia: ”Ferească Dumnezeu! Ce ați făcut?!”

Elena Udrea a ales să petreacă câteva zile de vacanță alături de fiica sa pe litoralul din România. Însă experiența nu s-a ridicat la nivelul așteptărilor. Nemulțumită de condițiile întâlnite în stațiune, aceasta a lansat […]


Citește articolul complet pe Cancan.ro

Alte știri din Cancan.ro