Ce a pățit o femeie, după ce și-a închiriat casa unui cuplu. Alarmată că nu răspund la telefon, le-a făcut o vizită. A găsit locuința goală (chiar și toaleta a dispărut) și un filmuleț lăsat de chiriași. Ce mesaj îi transmiteau

Ce a pățit o femeie, după ce și-a închiriat casa unui cuplu. Alarmată că nu răspund la telefon, le-a făcut o vizită. A găsit locuința goală (chiar și toaleta a dispărut) și un filmuleț lăsat de chiriași. Ce mesaj îi transmiteau

„Războiul” dintre chiriași și proprietari este unul vechi, însă situația unei femei depășește orice imaginație. Aceasta a închiriat o locuință unui cuplu, iar alarmată de faptul că aceștia nu mai răspund la telefon, le-a făcut […]


Citește articolul complet pe Cancan.ro

Alte știri din Cancan.ro