O româncă stabilită în Marea Britanie, acuzată că a ucis doi bărbați. Au fost înregistrate și alte victime ale femeii

O româncă stabilită în Marea Britanie, acuzată că a ucis doi bărbați. Au fost înregistrate și alte victime ale femeii

O româncă stabilită în Marea Britanie este anchetată pentru omor. Aceasta era prezentată drept escortă, iar apoi le administra substanțe interzise bărbaților. Ea acționa împreună cu iubitul ei pentru a jefui victimele.  Un caz șocant […]


Citește articolul complet pe Cancan.ro

Alte știri din Cancan.ro