Sirieni prinsi cand voiau sa iasa din Romania pe jos prin camp

Trei cetateni sirieni, solicintanti de azil in Romania, au fost prinsi cand incercau sa iasa ilegal din tara, pe jos, chiar peste un camp din judetul Arad, sirienii declarand ca doreau sa ajunga in Spatiul Schengen pentru a-si gasi un loc de munca,...


Citește articolul complet pe Wall-Street

Alte știri din Wall-Street