Inspectia Muncii a gasit mai multe nereguli in spitale

Patru spitale au fost sanctionate de inspectorii de munca pentru primirea la munca a 14 persoane care nu aveau contracte individuale, valoarea totala a amenzilor fiind de 30.000 de lei, informeaza, vineri, Inspectia Muncii, conform news.ro.


Citește articolul complet pe Wall-Street

Alte știri din Wall-Street