In jur de 200 de medici au protestat de Ziua Mondiala a Sanatatii, in fata Ministerului

Sediul Ministerului Sanatatii a fost pichetat de sindicalistii din sanatate, iar ca raspuns la solicitarile acestora, ministerul a inceput un studiu de impact privind plata si organizarea garzilor in unitatile sanitare, au declarat reprezentantii...


Citește articolul complet pe Wall-Street

Alte știri din Wall-Street