Andrei Butaru, fostul presedinte ANSVSA, a demisionat din conducerea Autoritatii

Andrei Butaru, fostul presedinte ANSVSA, a fost eliberat, la cerere, din postul de vicepresedinte al institutiei, functie in care fusese numit in 26 aprile, dupa ce premierul Ciolos l-a demis de la conducerea Autoritatii, conform News.ro.


Citește articolul complet pe Wall-Street

Alte știri din Wall-Street