Trei români au terorizat turiștii din Olanda: Anchetatorii i-au prins cum se dădeau drept polițiști și plecau cu banii din portofele

Trei români au terorizat turiștii din Olanda: Anchetatorii i-au prins cum se dădeau drept polițiști și plecau cu banii din portofele

Trei cetățeni români au fost arestați în Olanda după ce s-ar fi dat drept polițiști pentru a fura bani de la turiști străini. Anchetatorii îi leagă de cel puțin cinci cazuri produse în Amsterdam și Rotterdam.


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro