Părinții din Bihor, care și-au retras copiii de la școală, au fost trimiși în judecată. Acuzațiile procurorilor

Părinții din Bihor, care și-au retras copiii de la școală, au fost trimiși în judecată. Acuzațiile procurorilor

Părinţii a trei copii din Bihor, suspectaţi că i-au împiedicat pe minori să meargă la şcoală după ce i-a retras începând cu 2019, au fost trimişi în judecată de procurori


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro