Trei copii și trei adulți au ajuns la spital după ce au mâncat ciorbă care conținea insecticid. Care este starea lor de sănătate

Trei copii și trei adulți au ajuns la spital după ce au mâncat ciorbă care conținea insecticid. Care este starea lor de sănătate

O întreagă familie a ajuns la Spitalul de Urgență din Târgu Jiu, după ce și-au dat seama că au mâncat ciorbă care a fost preparată, din greșeală, cu insecticid. Trei copii și trei adulți, dintre care doi bebeluși, cu vârste de 8 și 10 luni, au fost investigați de medici. Care este starea lor de sănătate.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News