Prințesa Kate a încălcat protocolul regal! Ce a ales să poarte în Duminica Paștelui / FOTO

Prințesa Kate a încălcat protocolul regal! Ce a ales să poarte în Duminica Paștelui / FOTO

În cursul zilei de ieri, familia regală a Marii Britanii a sărbătorit Paștele. William și Kate, Prințul și Prințesa de Wales, însoțiți de cei trei copii ai lor, Prințul George, Prințesa Charlotte și Prințul Louis au fost fotografiați sosind la Slujba de Paște de la Capela St George, Castelul Windsor. Ce ținută a ales să poarte Kate și cum a încălcat protocolul regal.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News