Mesajul pe care l-a trimis băiatul din București, înainte de atac. Elevul și-a înjunghiat profesoara la școală: ”Ar merita să o...” / FOTO

Mesajul pe care l-a trimis băiatul din București, înainte de atac. Elevul și-a înjunghiat profesoara la școală: ”Ar merita să o...” / FOTO

Un elev de 16 ani a stârnit o mulțime de revoltă și discuții, după ce și-a atacat cu un cuțit profesoara, la școală. Chair dacă nu era cunoscut ca un adolescent violent, un mesaj pe care l-a trimis înainte de atac a fost scos la iveală și șocat pe toată lumea.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News