Mama care și-a aruncat copii de la geam i-a trimis soțului un mesaj de adio. Femeia suferea cumplit: ”Acum că ai scapăt de noi...”

Mama care și-a aruncat copii de la geam i-a trimis soțului un mesaj de adio. Femeia suferea cumplit: ”Acum că ai scapăt de noi...”

Au apărut noi detalii despre femeia din Botoșani, care și-a aruncat cei doi copii pe geam, iar unul dintre ei a murit. Lorelai Babii i-a trimis un mesaj de adio soțului ei înainte să recurgă la gestul necugetat. Femeia avea un plan îngrozitor și suferea cumplit din mai multe motive pe care le-a spus în mesaj.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News