Anunț ANM de ultimă oră! Canicula pune, din nou, stăpânire pe România! Ce temperaturi se vor înregistra joi și vineri

Anunț ANM de ultimă oră! Canicula pune, din nou, stăpânire pe România! Ce temperaturi se vor înregistra joi și vineri

Șefa Administrației Naționale de Meteorologie, Elena Mateescu, a făcut un anunț de ultimă oră! Specialista a vorbit despre temperaturile care vor fi înregistrate în această săptămână. Potrivit informațiilor, canicula va pune, din nou, stăpânire pe România, iar joi și vineri vor fi cele mai fierbinți zile din această săptămână.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News