Andreea Bălan a lansat o melodie, în memoria America Express. Cântăreața a trăit momente speciale: ”Am filmat...” / VIDEO

Andreea Bălan a lansat o melodie, în memoria America Express. Cântăreața a trăit momente speciale: ”Am filmat...” / VIDEO

Andreea Bălan a trăit experiența vieții sale în America Express, unde și-a întrecut limitele și a făcut echipă cu Andreea Antonescu. Vedeta a făcut un gest special în amintirea competiției și a lansat o melodie, în care a scris tot ce a simțit de-a lungul lunilor în care a stat departe de casă.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News