Vin amenzile la FCSB: „Vor fi unice în România!“

E clar: s-a stricat treaba la echipa campioană. Pentru că, pe fondul rezultatelor mult sub așteptări, atmosfera s-a deteriorat. Iar situația se va și înrăutăți, întrucât unor jucători li se va tăia din bani.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro