Van Persie a băgat șase jucători în ședință după eșecul cu FCSB: „Am fost destul de direct cu ei”

Robin van Persie nu a trecut ușor peste înfrângerea suferită de Feyenoord în fața celor de la FCSB (scor 4-3).


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro