Vali Lazăr va plăti scump pentru gestul din jocul cu Dinamo: L-au amendat cu trei salarii și o să-l dea afară!

Vali Lazăr, fotbalistul formației CS Păulești, din Liga 3, a aruncat cu două perechi de chiloți de damă către banca lui Dinamo, într-un meci amical disputat la Buftea, scor 0-0.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro