UTA Arad s-a dus la stadion cu... tramvaiul: "E prima dată când fac așa ceva", recunoaște fundașul arădenilor

Jucătorii lui Mircea Rednic au fost conduși până la stadion cu un tramvai personalizat în culorile clubului.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro