Unul dintre greviștii de la Dinamo și-a găsit echipă, după ce a fost dat afară de Ovidiu Burcă

Ștefan Fara (21 de ani), unul dintre jucătorii dați afară de la Dinamo după greva făcută de jucători în cantonamentul de la Săftica, și-a găsit repede echipă.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro