Un jucător de la FCSB a venit beat la antrenamente! Mihai Stoica: ”Nu putea să stea în picioare!”

După remiza celor de la FCSB cu Hermannstadt, Gigi Becali, patronul roș-albaștrilor, a vorbit despre anumite probleme disciplinare la campioana României și l-a învinuit pe Mihai Stoica de faptul că nu ține echipa ”din scurt”.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro