Trei brazilieni, uitați în Kiev de fotbaliștii străini de la Dinamo și Șahtior care au fugit în România: Am coborât în camera lor, dispăruseră! Lipsă de prietenie!

Fotbaliștii străini de la Dinamo Kiev și Șahtior Donețk au fugit de războiul declanșat de Vladimir Putin și au ajuns în România.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro