Tony da Silva, acuzații după plecarea de la Poli Iași: ”Îmi mai sunt datorate trei luni de salariu și restanțele din anul trecut!”

Tony da Silva, antrenorul demis de Poli Iași, a reacționat prin intermediul unui comunicat oficial.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro