Suma „jignitoare” primită de Simona Halep, după înfrângerea de la Hong Kong

Simona Halep a părăsit turneul WTA 250 de la Hong Kong după runda inaugurală.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro