Steaua a primit acasă 40 de goluri și este ca și retrogradată! Dezastru total la dubla câștigătoare de Champions League

”Militarii” au pierdut și în fața lui HC Buzău, în ultima etapă din Liga Zimbrilor, și rămân pe penultimul loc.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro