Stau izolat de 6-7 zile. Nu mai pot! Dumitru Dragomir, despre infectarea cu COVID-19: Decat sa ma inchizi, mai bine ma bati

"Fostul presedinte al Ligii Profesioniste de Fotbal, Dumitru Dragomir, a fost infectat de curand cu Covid-19 si se afla in izolare.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro