Spania a venit la Cluj cu jucători de la Barcelona, Tottenham și Manchester City!

Selecționerul Luis de la Fuente are în lot trei jucători care au debutat deja în naționala de seniori a Spaniei.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro