România și-a spulberat prima adversară în turneul de calificare la Campionatul Mondial de polo!

Naționala masculină de polo s-a distrat cu Marea Britanie, scor 16-2, în primul meci jucat în turneul preliminar european de la Otopeni.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro