„Reghe“ a luat foc: ce i se întâmplă, în Rwanda, de noaptea minții!

Fostul antrenor al FCSB-ului și-a dus echipa, la Kigali, ca să scape de infernul din Sudan. Din păcate pentru el, aici s-a lovit de problemele birocratice ale fotbalului african.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro