Reacția Biancăi Bazaliu după ce România a fost zdrobită de Norvegia cu 25-45

Naționala de handbal feminin a România a fost învinsă categoric de Norvegia, scor 25-45, într-un meci din Grupa G1 a competiției EHF EURO Cup 2026.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro