Pierdere pentru Dinamo, înainte de meciul cu Steaua! Fotbalistul care a plecat din Ștefan cel Mare pentru a juca în Liga 1

Dinamo a pierdut un jucător chiar înainte de derby-ul cu Steaua, programat vineri, la ora 21:30, pe Arena Națională.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro