O nouă pedeapsă pentru Albu și Borza, după ce au fost sancționați financiar! Ce se întâmplă cu fotbaliștii

Daniel Niculae, președintele clubului Rapid București, a anunțat sancțiuni dure pentru jucătorii Andrei Borza (18 ani) și Alexandru Albu (30 de ani), după ce aceștia au fost surprinși petrecând într-un club din Iași, la scurt timp după înfrângerea echipei cu Poli Iași, scor 3-1.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro