Nu am fost departe de victorie, dar atitudinea mea a fost prea negativa, intregul turneu. Voi reveni mai puternica! | Ultimele declaratii facute de Simona Halep la Melbourne

"Simona Halep a recunoscut ca serviciul nu a fost la parametrii optimi in meciul pierdut cu Serena Williams.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro