Naționala a taxat Austria și în online după golul lui Ghiță: "România e în Schengen!" Postarea a devenit virală instant

Victoria dramatică împotriva Austriei, scor 1-0, a fost sărbătorită de echipa națională a României nu doar pe teren, ci și în mediul online, printr-o postare care a "explodat" pe rețelele de socializare.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro