Mircea Rednic și-a băgat fotbaliștii în ședință după egalul cu Poli Iași: "Chiar i-am certat"

UTA Arad a terminat la egalitate cu Politehnica Iaşi, 1-1 (1-0), marţi seara, în deplasare, într-un meci din Grupa C a Cupei României.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro