Mircea Rednic iese la atac după meciul cu Sepsi: ”Dorinel a zis că a dominat. Nu știu dacă a fost la prima repriză”

UTA și Sepsi au remizat la Arad, iar duelul s-a mutat la declarații după fluierul final.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro