Miodrag Belodedici a răbufnit după Rangers - FCSB 4-0: „Vai de capul nostru!”

După înfrângerea drastică a celor de la FCSB în fața echipei scoțiene Rangers, cu scorul de 0-4, Miodrag Belodedici a avut o reacție dură cu privire la jocul echipei bucureștene. 


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro