Mihai Stoica și Gigi Becali, la Comisii! Amenda primită de managerul general al FCSB

Mihai Stoica și Gigi Becali au fost reclamați de Comisia Centrală a Arbitrilor, respectiv Federația Română de Fotbal, iar cazurile au ajuns pe masa Comisiei de Disciplină și Etică din cadrul FRF.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro