Mihai Stoica a comentat ”scandalul eșarfelor” apărut după Rangers – FCSB 0-4: ”E o prostie!”

Mihai Stoica a comentat ultimele controverse apărute după înfrângerea dureroasă suferită de FCSB în fața celor de la Rangers. 


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro