Mi-au stricat viitorul! Un dinamovist, hotărât să se retragă la 21 de ani. L-a dorit Sporting Lisabona, dar nu a fost lăsat să plece

Situație disperată pentru un jucător al lui Dinamo. A luat decizia să se retragă din fotbal, deoarece oficialii clubului din Ștefan cel Mare nu-l la să să plece.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro