Metoda geniala prin care Laszlo Balint urmareste antrenamentele echipei, desi se afla in izolare! Tehnologia pacaleste coronavirusul la UTA

"Antrenorul lui UTA, Laszlo Balint, a fost depistat pozitiv pe 9 februarie cu SARS-COV2 si nu se afla in programul echipei, deoarece este obligat sa stea in izolare 14 zile.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro