Manchester City, bonus uriaș de la UEFA pentru că a lăsat jucători la echipele naționale! Cât au primit și echipele din România

Manchester City a primit peste 5 milioane de euro de la UEFA pentru că şi-a pus jucătorii la dispoziţia echipelor naţionale. Real Madrid şi Inter Milano completează podiumul, conform datelor furnizate de forul european. Din România, cea mai mare sumă a revenit echipei FCSB.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro