Măldărășanu, exasperat de finalul cu FCSB: "E frustrant! A 3-a oară când pierdem puncte în prelungiri!"

Marius Măldărășanu a trăit la intensitate maximă finalul meciului Hermannstadt - FCSB 3-3. Sibienii au fost la câteva minute de o victorie uriașă, conducând cu 3-2 în minutul 87, dar au fost egalați în prelungiri (90+3), la fel ca în tur.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro