Legenda Stelei s-a crucit: „Ce am trăit în România m-a supărat rău de tot! Îmi pare bine că nu sunt antrenor”

Fostul mijlocaș nu se mai sfiește. 


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro